Merhabalar

Uzun bir ayrılıktan sonra yine ben geldim. İyi miyim kötü müyüm bilmiyorum. Sanırım psikolojim herkes kadar bozuk, herkes kadar yerinde… Evet artık hiç kimsenin 100% sağlıklı olduğunu düşünmüyorum, kendim de dahil. Açık açık hakkımda sayfasında saçmalamaya geldiğimi söyledim zaten. “Bu ne saçmalıyor yahu!” diye düşünmeyin yani!

Sitenin yokluğundan bu yana hayatımda çok şey değişti. Ama şu an aklıma hiç bir şeyin gelmemesi de enteresan 😀 Hayır, Antalya’ya yerleştim, bir sürü işe girdim çıktım, kahveleri öğrendim, biraları öğrendim (bunlar garsonluk deneyimlerimden.) 😛 ilk defa kendi paramı harcamak nasıl bir hismiş onu gördüm, işsiz kalıp utançla ailenin parasını yemek-bir süre sonra yüzsüzlüğe vurdurmak ne demekmiş onu öğrendim… Minicik bir canla birlikte yaşamaya başladım. O benim gerçekten en sadık dostum, minik bebeğim oldu. Fotoğrafını sağ menüde görebilirsiniz. Sonraaa ilk defa ameliyat oldum (Yaptırmam dediğim yamuk burnumu düzelttirdim. Ama hala nefes alamıyorum 😛 EVET NEFES ALAMADIĞIM İÇİN!!! Ama tabi hazır ameliyat “oluyoz”, bari yamuğu da, kemiği de gitsin demi ama 😀 Neyse bunu bir sonra ki yazımda anlatacağım.) Akıllı telefona ne gerek var derken bir android telefon aldım, sonrasında iPhone kötüdür – ne gerek var ona o kadar para vermeye, Mac’de neymiş falan dedim, ve tabiki tükürdüğümü yalayıp bunlara sahip oldum. Ha bu arada bunlara sahip olacağım derken dolandırıldım da, orası ayrı bir hikaye… Dolandırılınca neler yapılması gerekiyormuş; Sizi salak sanan ş.siz herifleri nasıl püskürtebilirsiniz, başıma gelenler bir başkasının da başına gelmesin diye anlatacağım… Üniversiteye gidemiyorum diye dellenip açmıştım ya Perenc’i, işte şimdi mezun oldum. İlk defa gerçekten aşık da oldum, salak salak ağladım da… Böyle yazınca da bir komik oldu. Saçmaladığım, tu kaka dediğim herşeyi, bir bir yaptım denebilir işte. Ve de sonuç olarak kürkçü dükkanıma geri döndüm.

Şimdi şöyle ki, bu siteyi tekrar açarken aklımda video çekmek ya da konuşmak vardı. Ki hala var… Ama işte siteyi açınca nedense yazma isteğim, konuşma isteğimden ağır bastı. O yüzden bu ilk paylaşımımı da bir video olarak değil, yazarak sundum. Tabi şöyle de bir beklentiye girilmemeli, ben bir kameranın karşısına geçip konuşmayacağım. Herneyse ilerleyen günlerde bir video örneği ile de görüşürüz gibi geliyor.

Şimdilik hoş buldum, hoşça geldiniz… Tekrar görüşmek üzere…