gece saçmalıkları sergisi

Anlamsız bir hırs geldi. Halbuki yaklaşık on bin yıldır, sakin sakin ne zaman kafama eserse binde bir yazı yazıyordum bloga. Aman biri okumuş, aman biri yorum yapmış, pek de önemsemiyordum. Şimdi bir gaza geldim, takipçi falan kasıyorum. Bak daha iki gün anca oldu son yazıyı yazalı, saçma sapan bunu yazıyorum falan. Yaptığım saçma paylaşımlar ve takipçi kasma yöntemimle 1-2 kişi kasmışımdır. Süper gidiyorum allah bozmasın 😀 Bu gidişle kainat blog ünlüsü olurum diye korkuyorum.


Canım sıkılıyor diyeceğim ama, aslında canım sıkılmıyor. Dizi, film izle, gitar çal, bir şeyler karala, bir şeyler üretmeye çalış derken, zaman çok hızlı geçiyor. Ama işte geriye dönüp baktığımda, zamanımı verimli kullanıp kullanmadığımdan emin olamıyorum. Saçma ve canımı sıkan nokta bu. Çünkü, misal bugün 3 saatlik bir Bollywood filmi izledim :O Hayır niye saçma sapan aşk filmi izliyorsun ki? Bir ton film listende film var, düzgün bir şey açıp izlesene! Yok illa zamanımı çöpe atacam ben. Maşallah bunlar da 3 saat dans ediyor, şarkı söylüyor, bitmek bilmiyor filmleri ve gülümsetiyorlar yalan yok. Bak şimdi kızdım yine kendime.

Bu arada tüm bu saçmalıklarımın arasında yararlı bir şey de yaptım. Kitap aldım. “İsmini Hak Etme Derdindeki Öykü” kitabını aldım adamkarga dostumun. Merakla bekliyorum gelmesini kargomun. Yanında minnacık bir de defter aldım. Defter demişken, dün uzuuuun zaman sonra ilk defa bir defterimi elime alıp dertli dertli yazdım. Ah arkadaş ne dertli insanım ben ya 😀 Hayır sonum ne olacak, geleceğime dair minik bir ışık olsa, (Işık burada iş oluyor… Çünkü başka bir dileğim yokumsu gibi bir şey şu an.) nasıl mesut olacağım…

Neyse sonuç olaraaaak; sabah bu sitenin ilk versiyonuna ait, 2011’de yazmış olduğum bir kaç yazıyı buldum. “Oh mein gott!” dedim tabi güzel ingiliççemle. 2011’de öğrendiğim almancamdan eser olarak bi bu kalmış, onu da Teksas ingiliçcemle söylüyorum. Neyse sonuç olarak (Az önce bağlayamadım, şimdi bir sonuca bağlayacağım.) yaptığım her saçmalığı, buraya atacağım, daha sık yazacağım ki ileride güleyim bol bol, ya da ağlayayım. Hadi hayırlısı inşallah şu garip yüzüm güler be!

Bak şu an gerçekten çok güzel bağladım, garip yüzüm ile ilgili de şey ettim, güzel oldu. İçim rahat gidiyor… Ve;

Şimdi sizleri “gece saçmalıkları sergisi” ile baş başa bırakıyorum.

7 yorum

comments user
Vasfi

Buranın layk butonu nerde yahu, gece insanından merhabalar… 😊

  comments user
  Peren

  Ahahah gülümsettin Vasfi :)) çok teşekkür ederim. Hadi uyuyalım yahu sabah oldu baksana 😛 uyku vaktimiz geçiyor 😛 😀

   comments user
   Vasfi

   Heh yorumda laykı buldum ve biz vampirler için uyku vakti… 😂

    comments user
    Peren

    👋😂

comments user
adamkarga

Uykusuz gözlerle çaresizce uyku ararken kainatın en ünlü kişisel blog yazarı arkadaşımı ziyaret edeyim dedim 🙂 Boş defterlerle rafları dolu bir karga olarak kitabımdan bahsettiğini ve hatta zahmet edip sipariş ettiğini görmem beni çok mutlu etti 🙂 Teşekkür ediyorum. Umarım zamanını ayırdığına değer az da olsa ^^

  comments user
  Peren

  Ya Adamkarga dalga geçmeee 🙈 daha olamadım olcam inşallah hem 😝😂😂
  Şakası bir yana, ben teşekkür ederim ve ne demek o rica ediyorum, zerre şüphem yok ondan yana becerikli dostum 👋😊

comments user
meltemderal

gece her zaman iyidir

Bir yanıt verin