Flat wordpress teması

Flat wordpress teması şu an sitemde kullandığım, ancak belki yakın bir zamanda değiştirebileceğim, bu yüzden de buraya ekran görüntülerini bırakacağım, klasik bir kişisel wordpress temasıdır. Orijinal halini wordpress’in kendi sitesinden, yine değiştirmediğim temanın ismiyle aratarak bulabilirsiniz. Adres vermiyorum.

Şimdi klasik tanıtım kısmına gelelim, ben neleri değiştirdim? Hemen hemen hiç bir şeyi 😀 Üzgünüm. Temanın orjinaline bakacak olursanız zaten temel iskeletinde hiç bir şeyin değişmediğini göreceksinizdir. Tek fark tema artık türkçe. Bi de başınıza biraz iş açtım ama, çok az da olsa düzeltmemiz gereken alanlar var artık temada;

  • footer kısmında mail ile takip kısmı mevcut şu an,

İlk iki sarıyla işaretli alanları silebilir veya düzenleyebilirsiniz.
En alttaki sarı uzun alanı ise tamamıyla silip, email takip kodunuzu eklemelisiniz. Yahut dilerseniz boş bırakabilirsiniz, nasıl arzu ederseniz. Silmezseniz, sitenizden bana üye toplamış olursunuz. Yani silin 🙂

  • Alttaki resimde göreceğiniz sarı kısıma ise sitenizin “Hakkımda” kısmının linkini eklemelisiniz.

Bunu yaparak, yukarıdaki yine sarıyla gösterilen bozuk sayfanın linklerini silip, kendi “hakkımızda” sayfamıza yönlendirmiş olduk. Zira ben bu sayfayı epey uğraşsam da düzeltemediğim için ortadan tamamıyla kaldıramamış olsam da, biraz geri plana aldım.

Son olarak, yönetim paneline tema yapımcısının koymuş olduğu bol reklamlı panelini ve temanın diğer görsellerini bırakacağım.

Şimdi buraya “Menu icons” yazmış temayı paylaşan arkadaş… Ama ben o ikonları göremedim. Herhalde ücretli versiyonunda kullanılabiliyor diyeceğim ama, o zaman ne aramaya burada da kullanılabilirmiş gibi paylaşmış ?… Evet kafamda deli sorular 😀 Kullanabilen olursa haber versin bana. Ben bu panelden, bir tek sitenin sol tarafında göreceğiniz, sosyal medya ikonları hususunda yararlanabildim. Bence pek bir gereksiz, ama belki işinizi görür.

Yazı içi;

Görüldüğü üzere, orijinalinden farklı olarak arkaplan ve devamını oku butonu var 😀 Yine de ben indireyim derseniz;

Temayı indirmek için buraya tıklayınız.

Düzeltme: Logomu resimlerdeki gibi yapıp çok sonra fark etmem… Hüsran 😀 Her neyse düzeltmeye çalışmayacağım.

Bir yanıt verin