Destek olabilirsiniz…

Değerli okuyucum;

Bu site üçüncü (dördüncü oldu!) nesil olup, artık son olması dua ve temennisi ile açılmıştır. Gerekli bilgileri Hakkımda sayfasından edinebilirsiniz. Dolayısıyla yeni açılmış olsak da, eski varlığımızın etkisiyle 😛 sizi temin ederim ki potansiyel müşterilerinize az çok buradan ulaşabilirsiniz.

Ha sizi baktınız temin edemiyorum 😀 Reklamınız ile onlara ulaşamayacağınızı düşünüyorsunuz… O halde aşağıdaki formu doldurup onlara olmasa da bana ulaşabilirsiniz !

Ben bilindiği üzere, ne yazık ki sezonluk çalışan(malum sadece yazın faal olan bir şehirde yaşamamdan dolayı), ekmeğini kazanmaya çalışan bir yeni mezunumsu, tam düzenini oturtamamış bir insanım. Belli başlı web ile ilgili veya bir başka projenizde, karşılıklı birbirimize yardımımız dokunabilir. Herhangi bir iş teklifiniz olabilir, link takas veya sponsor&reklamlık projeleriniz için; size daha hızlı dönüş yapabilmem için açık bir şekilde “ünlemli amaçlardan birini seçerek” bana yazınız..

  Mükemmel derecede İngilizcem yok. Lakin bu temayı veya herhangi bir WordPress temasını çevirebilecek ve günlük yaşantımı idame ettirebilecek kadar ingilizceye sahibim. Temalarınızı türkçeye çevirebilirim.

  2010-2015 Perenc.com – blog yazarlığı

  2016-2017 Pernc.com – blog yazarlığı

  2018- Vperenc.com

  Ve son olarak 😀 burası.

  Blog yazarlığım dolayısıyla, temaları az çok düzenleyebilecek kadar temel kod ve grafik bilgim var. Lisans mezunuyum. Web ile ilgili olmayan 3-5 sertifikam var, onları yazmasam da olur bence. Zira, telsiz kullanımı eğitimini alıp almadığımı bilmeniz pek mühim değil şu an… Zaten pek işime yaradığı da söylenemez 🙂 Yaptığım işler şöyle sıralanabilir;

  3 ay- Acenta-Otel Rehberliği

  Çeşitli garsonluklar…

  14 ay- Yolcu hizmetleri memurluğu (Sezonluk olarak devam ediyorum.)

  Bu kadar. Çok da iş yapmamışım.