Bu böyle olmayacak

Merhabalar. Bu böyle gitmez. Bir şeyleri değiştirmeliyim… Özellikle şu sıralar henüz ben boşken ve işsizken, bolca burasıyla ilgilenmem gerekiyor ama yaptığım şeye bak! Dizi izliyorum, oyun oynuyorum, V For Vendetta’yı okuyorum. Evet okuyorum dedim. Ve gitar kursuna gidiyorum. Hem de bayılarak. Şu sıralar çok memnunum. Evde de canım istedikçe tekrar yapıyorum ve sınıfın inek öğrencisiyim. Diğerleri şaşırıyor. Tuhaf bir şekilde üç ders sonunda üç beş akoru sorunlu ellerimle az çok sorunsuz basabildim. Bugün 4. dersimizdi. Çoook sevinçliyim.

Tamam o kadar da sevinçli değilim. Babamla kavga ediyorum arada bir yine… Ve bugün o kadar övgü sonrası gülerek gelmiştim eve, babama üzerine bir ton çıkarma yapıştırıp süslediğim gitarımı gösterdim ve çaldım bile. Ama konuşmamız umduğum gibi gitmedi. Ve yine dünyanın en mutsuz insanı moduna büründüm. Sonra kardeşim aracılık yaptı. Ve sonuç olarak babamla iyiyiz. Ama ben çoktan bolca hüzün sahibi oldum.

O yüzden şu an güzel gelişmelerimi veya düşüncelerimi, heyecanla yazamıyorum.

Buraya gelince… Eskiden olduğu gibi bir WordPress bölümü açacağım. Yeter bu kadar kişisel zımbırtı. Biraz da temalardan söz edelim. Paslı ellerimizle tema düzenleyip değiştirip sunalım demi ama…

Biraz şu eski blog ruhuna geri dönelim.

Bunun dışında bir iki düşüncem daha var ama, maddi sıkıntılara girmezsem gerçekleştireceğim. Şu an kullandığım tema biraz komplike görünmeye başladı gözüme. Muhtemelen ilerleyen günlerde bunun kadar görsel içerikli bir tema yerine, daha farklı bir şey tercih edeceğim. Sade diyemiyorum. Sadelik benim ruhumda yok. Ama bu yazıya herhangi bir görsel de yerleştirmiyorum diğerlerinin aksine… Bir şeyler değişmeli yeterli bu stabillik.

Tschüss

Bir yanıt verin